خط مشی

به نام خدا

گروه تولیدی صنعتی اسدی نیا بر این باور است که با درار بودن دانش تخصصی و سابقه در امر طراحی و ساخت قطعات و مجموعه های ماشین آلات کشاورزی و سازه های فلزی(نیروگاهی،نفت و گاز)پیشرفت خود را از طریق توسعه بازار داخلی بر اساس شناخت و تامین نیازهای مشتریان با محوریت رضایت مشتریان هدف اساسی خود قرار داده است.

بدین منظور برای تحقق این امر استقرار نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001-2008 و اهداف زیر را به عنوان محور اصلی فعالیت های خود برگزیده است.

1- کاهش هزینه های تولید به وسیله انجام درست کار از همان ابتدا

2- ارتقا کیفیت محصولات از طریق نهادینه نمودن آن در کلیه سطوح کارکنان

3- توسعه منابع انسانی از طریق آموزش در حین کار

4- افزایش توان تولید از طریق بکارگیری تجهیزات و ابزارها و نیروی انسانی ماهر

5- جلب رضایت مشتری از طریق ارائه کالای با کیفیت و تحویل به موقع محصولات سفارش شده

گروه صنعتی اسدی نیا به منظور دستیابی به موارد فوق نظام کیفیتی خود را مبتنی بر استاندارد ISO 9001-2008سازماندهی و مستقر نموده است و مدیرعامل نظارت بر حسن اجرای نظام های مذکور را متعهد گردیده است و بطور مستمر مورد بازنگری و بهبود قرار می دهد و با همکاری مستمر تمامی مدیران و کارکنان دستیابی به تمامی اهداف فوق را امکان پذیر دانسته و استقرار آن را تضمین می نماید.

گروه تولیدی و صنعتی اسدی نیا از سال 1364 فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه طراحی و ساخت انواع تجهیزات صنایع نفت و گاز - صنایع خودروسازی - صنایع سیمان - صنایع پتروشیمی - صنایع نیروگاهی - صنایع ماشین آلات کشاورزی - صنایع فولادسازی فعالیت میکند.